سامانه پیام کوتاه
تماس با ما
تماس با ما

به کانال تلگرام ( حسن ریوندی ) بپیوندید

کامل ترین آرشیو اجراهای حسن ریوندی - شامل کنسرت های خنده و اجراهای ویژه ریوندی

بیوگرافی حسن ریوندی

اطلاعات مطلب: بازديدها: 48 855 نويسنده: admin تاريخ: 14 بهمن 1390 نظرات: 10
حسن ریوندی هنرمند عرصه تقلید صدا،صداسازی و شومنی.
( ریوندی متولد 1 فروردین 1355 شمسی است ) او در سن 15 سالگی  اولین اجرای رسمی خود را به نمایش گذاشت و در کمال شگفتی علی رغم سن کم و اولین تجربه در حصور روی صحنه رسمی شدیداّ مورد استقبال مخاطبین خود قرار گرفت.این اتفاق انگیزه کافی برای ادامه این رشته هنری را در او ایجاد کرد.

وی تا 10 سال بعد از آن این رشته هنری نو پا را که حتی هنوز در میان عموم مردم شناخته نیست به صورت نیمه حرفه ای ادامه داد.
از سال 1380 این هنرمند،رشته هنری تقلید صدا را به صورت حرفه ای ادامه داد. اکنون حسن ریوندی تا حدودی در میان مردم شناخته شده است و هر سال سعی می کند با نو کردن اجرای خود و به روز کردن هنرش رصایت مخاطبین خود را جلب کند.
حدود 3 سال است که وی هنر تقلید صدا را با هنر شومنی تلفیق کرده و با بداهه گویی و شوخی با مخاطبینش هیجان و شادی بیشتری را بر روی صحنه ایجاد می کند.

دسته بندی: اخبار سایت / بیوگرافی حسن ریوندی

نام:*
ايميل:
متن نظر:
سوال امنيتی:
پایتخت ایران کدام شهر است؟
پاسخ:*
admin در تاریخ 6 اردیبهشت 1392 15:36 گفته:

این هم یک نظر تست! winked
Farzaneh Yazdani در تاریخ 2 دی 1392 21:45 گفته:

Ba salam

bebakhshid man kharej az keshavr zendegi mikonam va key board e farsi nadaram. aval inke movafagh bashid va babate barnamehaye khubetun behetun tabrik migam. faghat khastam begam age sale tavalode shoma 1355 hast chera dar biography neveshtid ke dar sale 1375 ke shoma 15 sale budid avalin ejra ro dashtid? injuri ke shoma 20 sale budeid... bebakhshid faghat khastam begam age in faghat ye error hast eslah beshe. shayad ham man eshtebah jomle ra fahmidam.

sarfaraz bashid

farzaneh

پاسخ مدیر: سلام دوست خوبم ممنون از لطف شما بله اشتباه بود و اصلاح شد باتشکر فراوان
سوگند در تاریخ 14 دی 1392 13:46 گفته:

باسلام

برنامه پنجشنبه شما در هتل امیرکبیر عالی بود با ارزوی موفقیت روزافزون شما به شرطی که عکاس بیشتر اذیت کنید.

abolfazl dastjerdi در تاریخ 16 بهمن 1392 19:38 گفته:

سلام روز وشب خوش من خیلی اتفاقی از خبر انلاین تبلیغ شمارو دیدم و واردسایت فروش شما شدم نمیدونم خودتون مدیریت سایت رو بر عهده دارید یا نه ولی تو تبلیغ صفحه اول سایت نوشتید بروز رسانی روزانه زحمت بکشید یه بار دیگه بیوگرافی خودتون رو باز خوانی بکنید یه اشتباه لپی تو تاریخ شروع اولین اجری زنده خودتون داره
رضــ ـــا در تاریخ 6 اردیبهشت 1393 17:13 گفته:

سلام...ميشه بگيد آقاي ريوندي اصالتا" اهل كجاست؟

ممنون ميشم

پاسخ مدیر : سلام سبزواری هستند
mohammad در تاریخ 11 تیر 1393 12:40 گفته:

دوست دارم حسن جون .
پیمان فرزانه در تاریخ 7 مرداد 1393 20:42 گفته:

باسلام برنامه های شما را دیدم بسیار خوشحال شدم اگه یادتون باشه خانم پوران درخشنده در سال 1378 به دانشگاه تربیت معلم سبزوار تشریف آورده بودند و فکر کنم در تالار مفتح بود که برنامه ای اجراء شد که شما هم در آنجا تقلید صدا کردید که خانم پوران درخشنده گفتند که من به بازیگر نیاز دارم شما تقلید صدا را به خوبی اجراء می کنید اگه ادامه بدید موفق می شوید. با تشکر پیمان فرزانه فارغ التحصیل رشته برق الکترونیک دانشگاه تربیت معلم سبزوار ورودی 1376
شاه کرم در تاریخ 17 تیر 1394 23:09 گفته:

با سلام و خداقوت اگه امکان داره سی دی کامل هر یک از کنسرتهای آقای ریوندی رو داخل سایت بفروش اینترنتی بگذارید تا مجبور نباشیم کلیپهای کوتاه از دیگر سایتها دانلود کنیم.ممنون شاداب و سبز باشید.خدانگهدار. -------------------------------------- سلام دوست عزیز این امر محقق شده و شما می تونید کنسرت های خنده رو از لینک زیر به صورت کامل و فول ورژن مشاهده کنید http://www.aparat.com/hasanreyvandi
رز در تاریخ 29 دی 1394 19:15 گفته:

فوووووووق العاده آید.موفق باشیدوسربلند.
رز در تاریخ 29 دی 1394 19:16 گفته:

فوووووووق العاده آید.موفق باشیدوسربلند.
بازدید امروز: 13482
بازدید دیروز: 27178 [-19.42 %]
بازدید هفته:40660
بازدید ماهانه:13482
بازدید سالانه:4743370
بازدید کل:44124103
تماس باما
بالای صفحه